Project acronym: KaraimBIBLE ERC Starting Grant № 802645

Logo ERC

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konkurs na stanowisko badawcze (postdoc) w Instytucie Językoznawstwa i Filologii Uniwersytetu w Uppsali

W związku z realizacją projektu (Re)constructing a Bible. A new approach to unedited Biblical manuscripts as sources for the early history of the Karaim language (KaraimBIBLE) finansowanego przez Europejską Radę ds. Badań Naukowych (European Research Council), Uniwersytet w Uppsali (Szwecja), instytucja partnerska współrealizująca projekt, ogłasza konkurs na stanowisko badawcze (postdoc) w Instytucie Językoznawstwa i Filologii (Institutionen för lingvistik och filologi) w zakresie językoznawstwa komputerowego.

Termin składania dokumentów: 16.08.2019, 17:00 CET

Data podjęcia obowiązków: 01.10.2019

Szczegóły ogłoszenia znajdują się pod adresem

Zgłoszenia należy kierować na Uniwersytet w Uppsali pod adres podany w ogłoszeniach.

Konkurs na stanowisko asystenta w ramach projektu KaraimBIBLE